Staráme sa o vaše zvieratá

V roku 1995 sme zaviedli na slovenský trh veterinárne Antibiotikum Tiamulin na liečbu respiratórnych a gastrointestinálnych chorôb vďaka dôvere reprezentanta spoločnosti Biochemie Sandoz Kundl, Rakúsko (dnešný Novartis). Produkty uvedeného výrobcu napriek poklesu stavov ošípaných vyrába naša spoločnosť dodnes.

Široký vyber výrobkov

Ponúkame široký výber liečív pre hospodárske a spoločenské zvieratá. Poradenstvo pre odberateľov poskytujeme aj na základe praktických skúseností s chovom, ktoré naše pracovníci majú.

Spolupráca spoločnosti Farmavet s.r.o. s japonskou firmou Biogenkoji Research Institute

V mesiaci február 2015 na pozvanie generálneho riaditeľa pána M. Yamamota sa zástupcovia spoločnosti zúčastnili exkurzie vo výrobných priestoroch a firme Biogenkoji Research Institute v Kagoshime, kde pán Yamamoto ako konzul slovenskej republiky v Japonsku, zorganizoval slovenský večer v hoteli Kanko v Kirishime pre zástupcov podnikateľskej sféry. Na príjemnom podujatí bolo Slovensko vykreslené ako krajina priateľov a podnikateľských príležitostí. Súčasne boli poskytnuté zátupcom spoločnosti najnovšie poznatky z priaznivých účinkov produktov firmy Biogenkoji vo výžive brojlerov a ošípaných. Pán Yamamoto si zvolil Slovensko ako odrazový mostík pre etablovanie svojich produktov v Európe. Následne boli zástupcovia spoločnosti sprevádzaní po vybraných zaujímavostiach Tokia a oboznámení s možnosťami ďalšej spolupráce v oblasti veterinárnej medicíny a poľnohospodárskej profitability.

Highslide JS
Highslide JS
Kawakichin pre nosnice
Stiahnuť grafy
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS