Staráme sa o vaše zvieratá

V roku 1995 sme zaviedli na slovenský trh veterinárne Antibiotikum Tiamulin na liečbu respiratórnych a gastrointestinálnych chorôb vďaka dôvere reprezentanta spoločnosti Biochemie Sandoz Kundl, Rakúsko (dnešný Novartis). Produkty uvedeného výrobcu napriek poklesu stavov ošípaných vyrába naša spoločnosť dodnes.

Široký vyber výrobkov

Ponúkame široký výber liečív pre hospodárske a spoločenské zvieratá. Poradenstvo pre odberateľov poskytujeme aj na základe praktických skúseností s chovom, ktoré naše pracovníci majú.

FOKKAMEL PLUS

Fokkamel
Firma Nukamel je prvá firma, ktorá vyvinula a uviedla na trh kompletné mliečne kŕmne zmesi pre odchov teliat a má patentované postupy pre ich výrobu, ktoré sú založené na jedinečnej technológii. Distribuuje ich pod značkou Fokkamel: Fokkamel plus, Fokkamel extra.
Fokkamel je mliečna kŕmna zmes vyrobená na báze sušenej srvátky, odcukrenej sušenej srvátky, rastlinných olejov (kokosový a palmový olej), pšeničnoproteínových a sójovoproteínových koncentrátov. Obsahuje aj špecifické antimikrobiálne organické kyseliny, ktoré pôsobia proti baktériam.

Fokkamel Plus
Fokkamel Plus obsahuje kyselinu mliečnu, mravčiu a fumarovú.
Užíva sa ako štartér výživy teliat po odstavení od kolostra.