Staráme sa o vaše zvieratá

V roku 1995 sme zaviedli na slovenský trh veterinárne Antibiotikum Tiamulin na liečbu respiratórnych a gastrointestinálnych chorôb vďaka dôvere reprezentanta spoločnosti Biochemie Sandoz Kundl, Rakúsko (dnešný Novartis). Produkty uvedeného výrobcu napriek poklesu stavov ošípaných vyrába naša spoločnosť dodnes.

Široký vyber výrobkov

Ponúkame široký výber liečív pre hospodárske a spoločenské zvieratá. Poradenstvo pre odberateľov poskytujeme aj na základe praktických skúseností s chovom, ktoré naše pracovníci majú.

SUPERMILK

Mliečnu kŕmnu zmes Supermilk vyrába spoločnosť Vreugdenhil. Táto rodinná spoločnosť sa vyznačuje dlhoročnou tradíciou. Počas 110-tich rokov vývoja sa rozrástla o ďalších 30 obchodných zastúpení po celom svete.
Supermilk je kompletná mliečna náhrada pre odchov teliat. Obsahuje sušené mlieko, sušenú srvátku, tukovú sušenú srvátku, laktózu, rastlinný tuk, vitamínovo-minerálnu zmes, maslovo-vanilkovú arómu. Táto kŕmna zmes je určená ako náhrada mlieka na kŕmenie teliat do 60 dní veku. Supermilk sa používa rozpustený vo vode v pomere: 1 kg mliečnej náhražky v 8-9 litroch teplej vody.